Zoo Tycoon Trial

Hayvanat Bahçesi Kurma Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Deneme Sürümü - %s
  • Boyut 26.4 MB
  • Sürüm 1.0
  • Dil Türkçe
  • Geliştirici Microsoft
Zoo Tycoon Trial programı ile şimdiye kadar istemiş olup da günlük hayatın koşuşturmasından dolayı ilgilenemediğiniz hayvan dostlarınızın sanal ortamda bakımlarını yapabileceğiniz ve bahçe tasarımını yapabileceğiniz eğlence amaçlı kurulan güzel bir yazılı

Zoo Tycoon Trial programı ile şimdiye kadar istemiş olup da günlük hayatın koşuşturmasından dolayı ilgilenemediğiniz hayvan dostlarınızın sanal ortamda bakımlarını yapabileceğiniz ve bahçe tasarımını yapabileceğiniz eğlence amaçlı kurulan güzel bir yazılım örneğidir. Gün boyu yoğunluktan bunaldığınızda zihninizi dinlendirmek için tavsiye edebileceğimiz Zoo Tycoon Trial eğlenceli bir oyun programıdır.

Zoo Tycoon Trial programı sizi o hayallerinizdeki bahçeyi sanal ortamda hazırlayıp içinde sevdiğiniz hayvanların bakımını yapabileceğiniz eğlenceli bir ortam sunar. Zoo Tycoon Trial programında siz hayvanat bahçesinin sahibi olarak  ziyaretçilerin ve hayvanların mutlu olduğu hayat ve eğlence dolu bir bahçe  tasarlayıp oluşturmak ve yönetmek ile görevlisiniz. Oyunda deve, şempanze ve kaplan gibi 40'tan fazla hayvan bulunmaktadır bunlardan istediklerinizi seçerek oyuna başlayabilirsiniz. 

Zoo Tycoon Trial oyunu birkaç eğitim senaryosunu oynamanıza izin verirken aynı zamanda zemin çeşitleri, inşa malzemeleri, Thomson ceylanı , zürafa, Afrika aslanı ve Bengal kaplanı gibi popüler hayvanları kullanma özelliğiyle tasarımı size ait olan bir hayvanat bahçesi inşa edebileceğiniz bağımsız bir oyun sahası sunan son derece eğlenceli bir uygulamadır.

 

Zoo Tycoon Trial indir